Belveder


Jestliže přemýšlíte nad tím, že byste navštívili Lednicko – valtický areál, pak byste toho měli využít, dokud tady ta možnost ještě je. Nikdy nevíte, co se může stát. Rozhodně neuděláte chybu, pokud se zde vypravíte za krásami, které vám samotný areál může nabídnout. Věříme, že i vy budete více než spokojeni. Spokojenost je něco, na čem skutečně záleží.
Kromě překrásných památek zde můžete objevit i přírodu, která rozhodně stojí za to.
Janův hrad
Pokud je místo, na které byste se rozhodně měli zajít podívat, pak je to letohrádek, zvaný Belveder. Ten má velice poutavou historii, a pokud patříte mezi milovníky architektury, pak si rozhodně přijdete na své.
Jestli tedy nemáte žádné plány, pak vám doporučujeme se do tohoto areálu vypravit.
Na své si ale nepřijdou jen milovníci architektury, ale také milovníci historie.
Věděli jste, že tento letohrádek pochází už ze začátku 19. století? Opravdu je tomu tak.
Bohužel nejsou ale stále umožněny prohlídky interiéru. Možná se něčeho takového jednou dočkáme. Rozhodně ale samotná vnější strana stavby stojí za to, abyste ji alespoň jednou v životě viděli.
Nejlepší na tom všem je, že se kolem stavby nachází park, kde si můžete odpočinout a zrelaxovat.
Pokud budete mít do Valtic cestu, pak vám doporučujeme, abyste se na tohle místo skutečně zašli podívat. Věříme, že i vám se něco takového zalíbí.
zámek v Lednici
Mohlo by se jednat o skvělou výpravu pro rodinu s dětmi.
I vy si můžete užít ten klid, který je vám zde nabízen.
Právě v Lednicko – valtickém areálu můžete narazit na velkou spoustu hotelů, ve kterých je možné se ubytovat. Je ale potřeba si vše objednat již předem a to z toho důvodu, že zde bývá mnoho turistů, takže by se mohlo stát, že by na vás bez objednání nemusel vyjít nějaký ten pěkný pokoj.
Vždy je dobré, když si člověk předem vše dobře rozmyslí. Nejen tedy ubytování, ale i místa, kam by se rád podíval.