Jasně, stručně, srozumitelně

Když mluvíte, poskytujte informace jasně, stručně a srozumitelně. Maminka mi mnohokrát kladla tato slova na srdce. Pokud chcete někomu sdělit informaci, pak mluvte jasně, stručně a srozumitelně, aby vás dotyčný posluchač hned a jasně pochopil. Sdělená informace pak bude věcná a nebudete se zamotávat do zbytečných komplikací. I my se snažíme řídit tímto heslem a proto vám zde nabízíme jasné informace, které se týkají hypotéky bez registru.

podepsaná dohoda

O jakou hypotéku se jedná? Kdo si ji může vzít? Čím můžete ručit? To všechno se dozvíte v následujících řádcích:

 1. Tato hypotéka je vlastně podnikatelský úvěr. Sjednat si jej mohou všichni podnikatelé, malé i velké firmy či OSVČ. Každý, kdo má založenou živnost nebo podnikání.
 2. Ručíte nemovitostí, kterou vlastníte. Do zástavy však můžete dát jakoukoliv nemovitost, byt, dům, komerční byt, budovu, halu, chatu, pozemek, zástavu, objekt, komerční prostory či cokoliv dalšího.
 3. Získat můžete až 70%. Vyšší procento nezískáte ani v bankovním sektoru. Z odhadu domu se vypočítá 70%, které získáte formou hypotéky.
 4. Dobu splácení je možné nastavit od jednoho roku až po dlouhých 30 let.
 5. Garantujeme nízké splátky.
 6. Úroková sazba od 3% p.a. pro podnikatele bez záznamu a pro ostatní se záznamem se pohybuje úrok již od 6% p.a. Dá se to vyřešit také pomoci třetí osoby.
 7. Dopředu nic neplatíte. Žádné poplatky předem ani za odhad nemovitosti.
 8. Výpočet a předběžný návrh je zdarma.
 9. Expresní čerpání znamená, že peníze můžete mít od podpisu smlouvy do 24 hodin.
 10. Jednoduché a rychlé vyřízení celé záležitosti.
 11. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit.

vlastní podpis

Podnikatelský úvěr na míru vašim potřebám

Každý si jistě představí, že podnikání není žádná legrace. Občas se něco nepovede, jindy se zakázka nevydaří, zkrátka starostí až nad hlavu. Proto jsme vám schopni zajistit nízké splátky a finance bez zbytečných komplikací. Zejména tolerujeme záznamy v registrech dlužníků, takže nevadí, pokud jste tam zapsáni. Nevadí ani nízké daňové přiznání u podnikatelů.