Módní trendy JARO 2017

Netrpělivě vyhlížíte sluníčko a krásně modrou oblohu? Jaro už se neúprosně blíží a kabáty spolu s rukavicemi a šálami zase na rok s radostí odložíme. Jakými barvami ale jaro přivítáme?


· Pastelové barvy

Jaro máme všichni nepochybně spjaté s veselými barvami. Tak tomu bude platit i v módě pro letošní rok. Upřednostňované budou především něžné pastelové barvy – světle růžová, mátová, meruňková. Výhodou je, že každému typu pleti a barvě vlasů sluší nějaký pastelový odstín. Každá žena si tedy přijde na své. Pastelové odstíny jsou vítány také u módních doplňků. Nebojte se experimentovat a pořiďte si jedny pastelové lodičky nebo malou kabelku, kterými oživíte zbytek outfitu.


· Vzory

Odvážnější mohou volit vzory. Ptáte se, jaké vzory jsou ty pravé? Bezpochyby je symbolem jara květ. Hlavním prvkem jara tedy zůstávají květiny a květinový vzor. Ten nezklame u žádného kousku oblečení, objeví se na halenkách, šatech, sukních i kalhotách. S jarem souvisí také zvířecí vzor, který přichází s prvky orientální kultury. Ženám se však zalíbily po celém světě a k jaru se dokonale hodí. Pokud zvolíte asymetrické vzory, také neuděláte špatně.

Pokud upřednostňujete symetrii, kostky budou také v kurzu. Objevily se už i v podzimní módě. Místo tmavších podzimních barev, můžete volit kostky v nejrůznějších barevných variacích. Jaro je přece veselé, a proto bychom se neměli bát pracovat s barevnými kousky oblečení.


· Krajka

Něžné duše si kromě pastelových barev užijí také krajku. Ta přece jen nikdy neomrzí a k ženám zkrátka patří. V kombinaci s pastelovými barvami působí romanticky a něžně. Kombinovat se ale může poněkud odvážněji. Například s koženými kalhotami a sukněmi, čímž váš outfit nebude nevinný a romantický, nýbrž velmi ženský a sexy.


· Plisované sukně

Jarní měsíce vřele vítají také naše protějšky, které netrpělivě čekají na odhalené nohy. K jaru sukně odjakživa patří. Letošnímu jaru budou vládnout plisované sukně. Jejich výhodou je snadná kombinace. Lze je podle příležitosti kombinovat s lodičkami, balerínami i teniskami. Můžeme po nich sáhnout u elegantního i sportovnějšího outfitu. Skvěle vypadají v kombinaci s těsnými topy či tílky.

V jarních měsících si díky těmto trendům přijdou na své milovnice různých stylů. In budou i odhalená ramena nebo také klobouky či kšiltovky. Jaro je veselé, živé a hravé. Dejte proto sbohem usedlosti a zazáříte.