Profesionální zubní péče v Liberci

Dobrý doktor se těžko hledá. Pacient a lékař mezi sebou budují vztah od první návštěvy. Pokud nemá člověk důvěru, může se doktor velice snažit a mít sebelepší vzdělání, ale plnou čekárnu mu to nezaručí.

Zvláště u zubů si chceme dopřát exkluzivní péči. Přívětivá, pozitivní tvář zubaře je jen k dobru. Kvalitní péče je zajištěná v moderním prostředí. Nejnovější poznatky a technologie jsou ihned uváděny do praxe. Bezbolestnost a osobní přístup jsou samozřejmostí.

oprava zubu

Zrovna takové je dentální centrum 2 – K Dent s.r.o. Jedná se propojení zubní ordinace a dentální hygienistky. Služba je určená dětem i dospělým. Tento zubař Liberec je dostupný novým klientům.

Proč jít do naší zubní ordinace

Nejspíš si říkáte, čím se lišíme od ostatních zubařů. Co děláme jinak než ostatní?
V první řadě se neustále vzděláváme. V podstatě nikdy nepřestáváme studovat a hledat nové poznatky. Na rozdíl od jiných se zabýváme mikroskopickou endodoncií. To znamená, že pracujeme pod mikroskopem – zhotovení plomb, implantátů a čištění kanálků. Klienti k nám docházejí za léčbou jejich paradontitidy nebo kvůli obávanému vytržení zubů moudrosti.

Jak již bylo sděleno, v 2 – K Dent s.r.o. je přítomna i specializovaná dentální hygienistka. Provádí bělení zubů, hloubkové čištění skloviny a odstranění zubního kamene.

perfektní chrup

Naše práce:

a) Implantáty – Vyplňují chybějící zuby v chrupu. Nahrazují použití můstků. U nás používáme ty nejlepší švýcarské Straumann SLActive.

b) Preparace – V ordinaci je k dispozici mikroskop Leica s LED osvětlením. Díky němu, je výkon přesnější a proveden odborněji.

c) Zubní výplně – Zastaralé amalgamové výplně nahrazujeme kompozitními. Známé jsou pod pojmem „bílé“. Jejich použití je šetrnější k samotným zubům.
Uchycení je méně invazivní. Vrtá se pouze kaz. A zub po výkonu vypadá jako nový.

d) Endodontické vyšetření – Jde o čištění kanálku. Vše probíhá mikroskopicky. Napadená tkáň je vyjmuta a nahrazena jiným materiálem.

e) Paradontologie – Na poli máme hodně vyléčených pacientů. Jednak díky naší péči, ale i práci dentistky.

f) Profesionální čištění zubů – Metoda dentální hygieny. Díky přístroji je odstraněn zubní plak, pigment a kámen.