Černou klasikou nikdy nic nezkazíte

Neexistuje snad univerzálnější barva, než je černá. Alespoň co se módy týče. Ať už mluvíme o večerní róbě, lodičkách či ponožkách, v každém případě zde má černá barva své nenahraditelné místo a takto zabarvený kousek bez problémů unosíte v mnoha různých kombinacích. Rozhodně se vám tedy nikdy nestane, že byste se díky černé barvě ve své šatníku staly terčem kritiky či posměchu. Ba naopak, jedná se o spolehlivý základ, který můžete dobře rozvíjet. Černá barva a kousky v ní vyvedené, vám totiž půjdou vždy spolehlivě dobře sladit snad úplně s jakýmkoli jiným kouskem oděvu, a záleží jen na vás, zda z nich budete chtít mít nenápadný doplněk či základ anebo půjde http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/511123/aktiviste-je-nezastrasili-brutalistni-stavba-pujde-k-zemi-misto-transgasu-bude-stat-sedm-nizsich-domu.htmlrovnou o výraznou dominantu.

kabelka přes rameno

Spěcháte? Vsaďte na černou

A to vše platí i o kabelkách vyvedených v této barvě. Právě díky tomu, že se tak dobře kombinují s ostatními kousky oděvu, je najdete ve výbavě každé ženy. Taková černá kabelka vám totiž hodně usnadní situaci, pokud se jedná o hektické ráno či jinou chvilku, kdy nemáte příliš času nazbyt než popadnout zavazadlo a běžet. Pokud tedy sáhnete po černé kabelce, pak v žádném případě nešlápnete vedle.

set kabelek

Pro každou situaci jedna

Proto je výhodné, mít takových kabelek ve svém šatníku hned několik. Vycházkovou klasiku je dobré doplnit také o slavnostní společenské psaníčko a o velkou tašku vhodnou pro nákupy ve městě, do které se vám pohodlně vejde vše, co budete potřebovat. A právě takový bohatý výběr, kde naleznete přesně to, co hledáte, mají třeba na . Uvidíte, že si tam jistě vyberete. Uspokojí totiž všechny vaše potřeby. A možná nezůstanete jen o jednoho kousku.