Digitální stěny

Digitální stěny a inteligentní okna jsou současným trendem moderního designu interiérů. Navíc přinášejíc vědu a technologii do domácností a vytvářejí funkční a krásné obytné prostory.
silueta v kruhách
Digitální stěny jsou vlastně veliké nástěnné panely, jejichž okraje často sahají od podlahy až ke stropu. Tento stěnový panel je velká digitální stěna, jež se využívá převážně pro reklamu. Nástěnný panel reaguje na lidský faktor před ním a zobrazuje informace, které si lidé pamatují bez námahy.
·         Tyto stěny vynikají také unikátním designem a ozvláštňují moderní interiéry.
·         Digitální stěny představují v současné době jedinečný a moderní způsob, jak změnit prostředí našeho interiéru.
·         Tyto digitální nástěnné panely přidávají jednotlivým místnostem našeho bydlení osobitost.
·         Tento trendový doplněk v interiéru dokáže vytvořit intimní a sofistikovaný dojem bydlení s lidským rozměrem.
·         Digitální stěny nabízí úžasné, zajímavé a interaktivní designové nápady pro současné bydlení a kancelářské interiéry.
·         Digitální stěny pozvedají moderní interiér a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.
·         Tyto digitalizované stěnové panely přinášející moderní design i do běžných interiérů.
číselná struktura

Nadčasové, technologické zázraky

Místnosti se s digitálními stěnami mohou stát:
·         útočištěm
·         ideálním prostorem pro odpočinek
·         místem pro relaxaci a rozjímání
Při výrobě digitálních stěn se přihlíží k tomu, aby byla skloubena nejnovější inovace v ekologickém designu společně s recyklací. Tyto digitalizované okenní vitráže a stěnové panely napomáhají vytvořit ekologicky šetrné výrobky, které jsou obohacené o hi-tech rozměr. Technologie digitálních stěn vytváří v interiérech působivý design. Jejich spouštěcí mechanismus a velmi citlivá čidla reagují podle určitých algoritmů, a následně vytvářejí příjemné obrazy, anebo reprodukce. Senzorické čipy, které jsou implementované ve spojových rámech, reagují:   
·         na pohyb
·         na teplotu
·         na vlhkost
·         na světlo v místnosti