Jak se obout na jaře 2017

Období teplých odpoledních dní se pomalu ale jistě blíží. A protože všichni víme, že boty dělají člověka, musíme na jaro připravit náš botník. Už teď můžete v obchodech najít jarní kolekce pro rok 2017. Nyní budete vědět, po kterých kouscích sáhnout.


Pánský styl

I letos nezklamou prvky unisex módy. Je tomu tak i v případě obuvi, zejména v případě polobotek a mokasín. Tento styl je u žen oblíbený po celém světě. Nejen že vypadají skvěle a ženám sluší, ale při celodenním nošení jsou pohodlné. Dají se dobře kombinovat s elegantními i ležérnějšími outfity. Proto se vyplatí investovat alespoň do jednoho páru takových bot. V jarním období jsou také z důvodů občasných dešťových přeháněk nesmírně praktické.


Tenisky

Tenisky zkrátka nikdy neomrzí. Jejich výhodou je pohodlí za všech okolností. Že jsou tenisky nudné? To zdaleka není pravda. Volte barevnější varianty v pastelových odstínech, s potiskem, kamínky či jiným zdobením. Jaro je veselé a hravé a tak se nemusíme bát odvážnějších kousků. Nesmrtelná je však černá a bílá klasika, která by měla tvořit základ i u tenisek v botníku každé ženy.


Sandály

V kurzu budou opět sandály a pantofle, které jsme si zamilovaly už loňskou sezónu. Jejich výhodou je pohodlí, které našim chodidlům poskytují po celou dobu nošení. Outfit navíc skvěle doplní a vypadají skvěle. Pokud zvolíte sandály na podpatku nebo platformě, budete vypadat sexy a vaše nohy budou vypadat delší. V barevnosti se meze nekladou. Trendy budou zejména metalické a nude odstíny, avšak experimentovat můžete s nejrůznějšími barvami, které korespondují se zbytkem vašeho outfitu.


Elegantní holínky

Ne vždy je jarní počasí ve znamení slunce a tepla. Jarní přeháňky nás často dokáží potrápit. Nepříjemným situacím předejdeme elegantními kotníkovými holínkami. Ty vypadají v kombinaci s těsnými kalhotami naprosto dokonale. K dostání jsou v nejrůznějších barvách, nikdy ale nezklame černá klasika. Pokud přemýšlíte nad koupí takových holínek, rozhodně neváhejte