Jakou HP tiskárnu si vybrat?

Volit tiskárnu musíte pochopitelně podle toho, jaké na ní máte požadavky a jaké s ní máte plány. Na nejlepší značku vám každý odpoví něco jiného, ale jedna z nich je na předních příčkách již mnoho let. Společnost HP je u zákazníků velmi oblíbená a není se čemu divit, protože je spolehlivá, kvalitní a zaručeně u nich víte, že vám vydrží dlouho.
černý notebook HP

LaserJet

Laserové varianty jsou vhodné jak do domácnosti, tak i do firmy. Jejich největší výhodou jsou nízké provozní náklady, vysoká rychlost a skvělá kvalita. Tonery jsou poměrně levné a pořídíte je prakticky kdekoli. Nejjednodušší je ale samozřejmě si je objednat. Vždy se podívejte na to, jaký máte model. Pro varianty HP 49A a mnoho dalších je kompatibilní toner Q5949A od Primatisk.cz.

Envy

HP Envy se také označuje jako e-All-in-One. To znamená, že je vše propojené v jednom modelu. Dočkáte se snadného propojení přes WiFi, e-mail i mobilní telefony, tablety a notebooky. Stejně tak se ale můžete těšit na oboustranný formát, multifunkční služby a rychlé provedení. Můžete s nimi tedy nejen tisknout, ale také kopírovat a skenovat. Skvěle se tak hodí domů, ale i do práce.
vytištěné papíry na zdi

DeskJet

Tato řada je nejlepší pro jednotlivé uživatele při domácím použití. Oproti ostatním jsou mnohem levnější a mají velice snadné ovládání, se kterým si poradí každý. To ale vůbec neznamená, že by nebyli kvalitní. I přes nízkou cenu nabízí mnoho výhod jako jsou multifunkční služby a bezdrátové připojení, které mohou využívat všichni členové rodiny.

OfficeJet

Jak název napovídá, řada je určena primárně pro kanceláře. Najdete v ní modely, které jsou vhodné pro časté a náročné využití. Pyšní se vysokým výkonem i rychlostí, skvělou kvalitou a připojením na USB. Lépe udělaný je samozřejmě i displej, ale o to složitější je ovládání. Pro společnosti se ovšem jedná o skvělou příležitost, která se zaručeně vyplatí.