Malovaná móda

Toužíte po luxusních, elegantních a sexy šatech, které se neztratí v davu a spolehlivě upoutají pozornost kolemjdoucích? Pak se v buticích porozhlédněte po nějakém kousku, který je zdobený ruční malbou. Každý kousek je pak neopakovatelným originálem. Navíc pokud dobře zvolíte barvy, vzor a střih, budete příjemně překvapeni, co to provede s Vaší postavou. Dobře zvolený kousek totiž dokáže udělat doslova hotové zázraky i s ne úplně dokonalou postavou.
Jak vznikají ručně malované šaty?
malování na hedvábí
Zkušené módní návrhářky a umělkyně v jednom používají ten ty nejkvalitnější a osvědčené barvy na textil, které vydrží i šetrné praní. Další podmínkou je znalost určitého know- how, které si však tvůrkyně přirozeně nechávají pro sebe. Přesto kromě kvalitních barev doporučují pracovat bezpodmínečně pouze s velmi kvalitními štětci, které Vám zaprvé umožní přesnou drobnou kresbu a nebudou ztrácet během malování jednotlivé vlasy. Důležitý je také výběr látky, na který návrhářka tvoří své malé umělecké dílo. Osvědčeným materiálem jsou například látky z bambusových vláken. U rozměrnějších kousků oblečení je třeba při malování těžkou látku vypodložit. Jen tak autorka dosáhne kýženého perfektního výsledku.
kytičkové šaty
Jak se správně starat o malované šaty?
Přirozeně nejlepší volbou je ruční praní na třicet stupňů. Pokud nemáte dostatek času ani chuti věnovat oblečení vlastnoruční péči, můžete se celkem bez obav spolehnout na pračku, která je vybavena programem s názvem „ruční praní“. Kvalitně zpracované šaty by měly praní v pračce přežít bez úhony. Šaty však nechte vyždímat jen lehce, aby nedošlo k porušení struktury malby. Lepší je nechat šaty uschnout na ramínko o něco déle. Zkuste tedy jednou opustit svou vášeň pro módní minimalismus v podobě neforemných modelů v neutrálních barvách a popusťte uzdu fantazii. Pro jednou si nenechte diktovat, jaké jsou módní trendy, a buďte osobitá.