Nahlédněte do vztahů uvnitř týmu

Můžete mít vybudovaný elektronický systém na světové úrovni. Můžete mít geniální podnikatelské nápady. Můžete mít vynikající odborníky ve svém týmu. Ale nebudete-li mít spolupracující a spokojený tým, nikdy nedosáhnete očekávaných výsledků. 

billboard-left(1)

Vždycky je to o lidech.

·         O jejich přístupu k pracovním úkolům.
·         O jejich komunikaci mezi sebou.
·         O jejich spolupráci při plnění pracovních povinností.
·         O jejich vyrovnané osobnosti.

Nemůžete po svém týmu chtít geniální výsledky, když nedokážete rozpoznat jejich jednotlivé společenské postavení v pracovním týmu. Vyvstává otázka, zda Váš vysněný tým je opravdu týmem. Zda nejde jen o Vaši mylnou představu.

·         Víte, jaké vztahy mají mezi sebou jednotliví zaměstnanci?
·         Jaké mají radosti strasti v osobním životě?
·         Jak spolupracují na společných úkolech firmy?
·         Kdo je „šéf“ a kdo je spolehlivým „dělníkem“ v době plnění úkolu?
 
Teambuilding čili budování týmu, je zásadním úkolem každého manažera!
Potřebujete získat bližší přístup ke svému týmu? 

Jděte na to hravě https://www.lazerfunpraha.cz/cs/firmy/. Laser game je jedna z těch skutečně efektivních metod, které se ani snad nedají metodami nazývat. I když jde o budování týmu, všichni zúčastnění se při této speciální hře nejen uvolní, ale přestanou myslet na své osobní starosti. Nyní „bojují“ za tým. A to je smysl hry v laser aréně, kde se na několik minut promění Vaši zaměstnanci v zachránce světa, nebo v agenty, kteří se musí spolehnout na agenty ostatní!
Vytvořte svým zaměstnancům, a to spolu s Vámi, večer, na který se nezapomíná. Nejen hra, ale i následné naplnění hladových žaludků při společném klábosení u lahodného drinku je úžasným momentem, kdy budete vědět, s kým máte tu čest.
Uvidíte sám, že jste si vybral opravdu dobrý tým. Jen jste si tím nebyl jistý. Vaše cesta k jejich osobním radostem a strastem je nyní už otevřena. Nic není tabu.

DSC8007

Co tím získáte?

Poodkryjete vzájemné vztahy uvnitř svého týmu. Vylepšíte vzájemnou komunikaci. Získáte cennou zkušenost. A věřte, že nejenom Vy.

4/5 - (6 votes)