Cvičení s odporovou gumou vám půjde samo

Chystáte se začít pravidelně pohybovat, ale vůbec se vám nechce dělat kolektivní sport nebo chodit mezi lidi. Dáte raději přednost cvičení v klidu domova. Nechcete si ale pořizovat zbytečné pomůcky, které se vám beztak ani nevejdou do bytu.
Vyzkoušejte posilování, posilování s odporovou gumou. Tak trochu všestranná cvičební pomůcka, která doma zabere minimum místa a navíc si ji můžete vzít všude s sebou, třeba na dovolenou a klidně cvičit i tam.
30
V naší nabídce naleznete gumy s odporem od 13 až do 79 kg. Záleží na cvicích, které budete provádět a podle toho si volíte odpor. Také jako začátečník se ze začátku spokojíte s odporem menším. O vhodném odporu se předem klidně poraďte.

Nejen posilování, ale i perfektní protažení

Odporová guma, ale neslouží k pouhému posílení, jak již bylo zmíněno, je všestranná. Dále je vhodná například k:
· Celkovému protažení svalů, kloubů a šlach – před tréninkem i po něm
· Rehabilitaci při potížích či po úrazech
· Vytrvalostnímu, silovému i objemovému tréninku
· Provádění cviků s využitím vlastní váhy
V našem obchodě nabízíme samozřejmě několik variant odporových gum, patří k nim především odporové gumy a krátké odporové gumy a další příslušenství, například úchopy ke gumám pro snadnější manipulaci.

V nabídce máme jen kvalitní výrobky

Všechny gumy, které nabízíme, jsou vyrobeny pouze z kvalitního latexu, žádné náhrady, žádné šizení. Latex je velmi pružný, především ale zdravotně nezávadný, proto se použití odporových gum nemusíte vůbec obávat.
A ještě jedna poznámka, odporové gumy jsou barevně odlišené, každý odpor má jinou barvu. Můžete se v nich tak lépe orientovat.
33
Chcete-li tedy začít doma posilovat a pravidelně se hýbat, ale nechcete chodit do veřejného zařízení, pořiďte si odporovou gumu. Nezabere místo a navíc vám pomůže i s celkovým protažením.