Nepodceňujte sílu módních doplňků

Módní doplňky dokáží podtrhnout každý outfit a dodat mu tak ten správný šmrnc. Existují situace, kdy méně je více a je lepší volit minimalistické prvky. Jindy je ale naopak vhodné oživit outfit výraznějšími, někdy až extravagantními kousky. Vždy záleží na tom, jestli je váš outfit jednoduchý, založený na jednoduchých barvách či je sám o sobě výrazný.

Existuje několik základních kousků, které by neměly chybět v šatníku každé ženy. Nejlepším řešením je mít od každého ze základních doplňků alespoň jednu extravagantnější a jednu jednoduchou variantu. A které jsou ty základní?


Kabelky

U kabelek můžete vybírat z nejrůznějších tvarů, velikostí, materiálů a barev. Základ by měly tvořit jednoduché a jednobarevné kousky, nejlépe černé či hnědé, které se hodí na každodenní nošení do práce nebo školy. Je totiž snadné je kombinovat se zbytkem outfitu. V šatníku bychom však měly mít i pár extravagantních a výrazných kabelek, kterými oživíme jednoduchý outfit. Pokud vyrážíme na významnější událost, zazáříme s malým psaníčkem.


Bižuterie

Bižuterie zkrátka k ženám patří. Bylo tomu tak v historii a platí to i dnes. Zde záleží na vkusu každé ženy. Zatímco některé upřednostňují velké, výrazné a zdobené šperky, jiné dávají přednost minimalistickým a jednoduchým kouskům. Vždy si vybíráme šperky podle toho, zda mají sloužit ke každodennímu nošení nebo ke slavnostním událostem. Chybou však je po bižuterii sáhnout jen v případě speciální akce. Vždy je dobré alespoň nějakým kouskem outfit obohatit. Například v podobě hodinek, náušnic či prstýnků.


Boty

Ne nadarmo se říká, že boty dělají člověka. Pokud si myslíte, že na botách až tolik nezáleží, ta jste na omylu. Vždy by měly být vhodně doplňovat zbytek vašeho outfitu. Stejně jako u kabelek, každá žena by měla mít jednoduché a lehce kombinovatelné kousky v základních barvách. Ty pak může dle libosti doplnit o kousky zajímavější a výraznější. Mezi takovými kousky pak nemohou chybět ani lodičky, i v případě, že je nenosíte tak často. Při výběru nezapomínejte na kvalitu a dopřejte svým chodidlům pohodlí.


Sluneční brýle

Nejen v letních měsících bychom neměly zapomínat na sluneční brýle. Vhodným řešením je, pokud mají brýle stále místo ve vaší kabelce. Pokud vás náhle překvapí slunce, jsou hned po ruce a nebudete muset mhouřit oči. Nezapomínejte volit takové brýle, které korespondují s tvarem vašeho obličeje.

Nyní víte, že možností, jak oživit outfit je nespočet. Někdy stačí jen výraznější barva či ornament doplňků a nudný outfit náhle ohromí kolemjdoucí. Nebojte se experimentovat!