Podle mužů jsou nejatraktivnější inteligentní ženy

Patříte i vy k těm, kteří když vidí nádhernou dívku, tak jim přijde automaticky atraktivní, nebo patříte k těm, kteří si raději počkají, než promluví a vyjádří se k nějakému tématu? Co je podle vás to nejatraktivnější na ženě ?
blondýna u jezera

Podle babských povídaček si prý muži na ženě nejvíce cení pevného pozadí, které je akorát do ruky. Kromě toho si cení také dlouhých nohou, které se prochází po vysokých podpatcích, ale také velikosti ňader. Je to ale opravdu pravda? Vědci, kteří jsou z německé univerzity, zjistili, že je tomu ve výsledku úplně jinak.

Jestli je totiž něco, čeho si muži nejvíce cení na ženách, pak je to inteligence. Proč? Z jednoho jediného důvodu. Inteligence totiž naznačuje, nakolik je daná žena nejen schopná ale i zodpovědná. Pokud tedy muži hledají partnerku na dobu neurčitou, hledají u nich právě tuto vlastnost.
dívka na balkoně

A proč tím rozhodujícím faktorem nejsou prsa? Muže totiž přitahuje symetrie. Velká prsa jsou ale nestejná. Velké poprsí se rychle deformuje a ženy s velkými prsy vypadají v dřívějším věku staré, což muže mnohdy odrazuje. Všichni muži si totiž cení mládí a to z toho důvodu, aby partnerka měla zdravého a silného potomka, musí být mladá a silná, aby jej dokázala porodit.

Co se týká fyzických faktorů, muži si více cení rovných nohou než nohou delších. Značí to zdraví a výbornou fyzickou kondici. Rovněž si můžeme všimnout symetrie. Muži hledají stabilní geny, které jim zajistí, že jejich potomek bude zdravý a nebude trpět žádnou poruchou a to ani mentální a ani fyzickou.

Cestou k úspěchu jsou kyprá stehna. Samotná britská studie ukazuje, že pokud má ženy kyprá stehna, jedná se o obrovské plus. Muži si podvědomě všímají velkých stehen a kyprých boků a to proto, že tato oblast je ta, která obsahuje zásoby omega tři mastných kyselin, které při těhotenství vyživují nejen mozek plodu ale i samotné ženy. Znamená to tedy, že ženy, které mají velká stehna, budou mít chytré děti.