Mlsat jde i zdravě a bez výčitek


Ten kdo se rozhodl zahájit boj s nadváhou, tak to nemusí mít vždycky jednoduché. Bude čelit různým nástrahám, které budou na něj políčeny. Je již jedno, zdali to bude v podobě reklamy, ochutnávky v samotném obchodě nebo snad na podnikové party. Nejhorší je vyrazit s někým na kávu do cukrárny, která oplývá lahodnými skvosty. Inu lákadel je víc, než dost a to nemluvě o chutích, které nás pronásledují a snaží se nás přimět k nějaké sladké konzumaci. Když držíme dietu, pak to vidíme často jako naše osobní selhání a cítíme se provinile, že naše vůle není dostatečně silná, abychom to zvládli. Ukojit naši mlsnou touhu můžeme i zdravě a bez provinění.

dortík

Hubneme zdravě i se sladkostmi

Pokud chceme zmenšit náš celkový objem a snížit váhu nějakým skutečně zdravým způsobem, tak lze vyzkoušet ketodietu, která má řadu kvalitních výrobků. Jedná se o změnu nastavení metabolismu, kdy tělo začne úplně samo spalovat uložené tuky, aniž by docházelo k úbytku svalů. Ten zázračný princip spočívá ve snížení obsahu sacharidů a v postupném přidávání bílkovin. Mimochodem i pro správnou životosprávu by měl náš jídelníček obsahovat vyšší procento bílkovinné potravy. V dnešní době se dají zakoupit kvalitně připravené produkty, mezi které patří například . Nejenže skvěle chutnají, ale především po nich nemáme pocit hladu nebo chuť na sladší pochoutku. Navíc ani příprava v kuchyni nezabere dlouhou dobu.

muffin

Správný jídelníček

Když budeme konzumovat příliš mnoho sacharidů, tak se nám to vymstí samozřejmě vyšší váhou. Každý z nás ví, že je velmi důležité na jídelníček zařadit více ryb, masa, vajec a mléčných výrobků. Proteinová strava ovšem přináší pro milovníky moučníků své novinky, které jim neublíží a naopak poskytnou útěchu po nějakém sladkém kousku ke kávě. Navíc, když se naučíme správné stravovací návyky, tak jsme vlastně zvítězili i nad pochoutkami, které se nám podbízejí.