Snubní prsten

Je pravda, že o ruku se dá žádat různě. Někdy má takový mladý muž, směřující do chomoutu, třeba sňatek sjednaný rodiči už od útlého věku a jakákoliv případná žádost o ruku je tak už jen ryzí formalitou, někdo to může vyřešit korespondenčně, tedy poslat láskyplný dopis, standardní e-mail nebo možná dokonce i jenom kratičkou SMS, někdo může – jak je to známo z vtipu – přijít za nastávajícím tchánem a říci mu, že jde jenom o formalitu, což mu řekl gynekolog jeho vyvolené, ale ani jedno ze zmíněného, jak sami uznáte, není to pravé.
smajlíci z prstenů

Pravé požádání o ruku by mělo proběhnout za přítomnosti minimálně těch dvou, jichž se bezprostředně dotýká, a mělo by být romantické, zapamatovatelné na celý život. Zapamatovatelné pochopitelně v pozitivním smyslu slova. A tím, co by v takovém okamžiku rozhodně nemělo chybět, je nějaký ten krásný prsten.

Prsten, jaký může člověk vidět třeba na .

Třeba takový prsten s diamantem snad žádná žena nemůže odmítnout, s takovým snad ani nelze nezabodovat a nezískat si srdce své vyvolené. Je to v podstatě sázka na jistotu, protože i kdyby následně měl svazek těch dvou skončit rozvodem, neznám ženu, jež by s lehkým srdcem oželela možnost nosit něco tak úchvatného na svém prstu. Zejména pokud se jedná o originální kousek, o prstýnek, jaký žádná jiná žena nemá, jaký byl zhotoven jen pro tu jednu jedinou.
svázané prsteny

Ovšem stejně jako jinde je záhodno i při výběru podobného prstenu přemýšlet. A raději dvakrát nebo ještě lépe vícekrát měřit, než muž pomyslně řízne. Protože prsteny jsou rozmanité a je záhodno, aby i z těch nejlepších a nejkrásnějších byl vybrán ten naprosto nejdokonalejší.

Tedy ten, u kterého je jisté, že dlouho vydrží, že se bude dobře nosit, že se bude hodit k šatům i dalším šperkům, jež obdarovaná zpravidla nosívá,…

Není to už na první pohled snadné, že? Vybrat takový snubní prsten. Ale vy to určitě nakonec zvládnete. Když jste si dokázali vybrat tu pravou družku pro společnou cestu životem, to by bylo, abyste si neporadili i s nějakým tím kouskem kovu. Nejlépe s nějakým tím diamantem.