Vezměte to komplexně

lonpo2.jpg

Sledujete teplotu a počasí při pravidelných předpovědích? To je v pořádku. Vždyť je taky načase! Blíží se teplé léto a Váš bazén se chvěje nedočkavostí, až sundáte plachtu, vylovíte plováky a začnete s prvotní očistou po zimě. Teď se teprve ukáže, jak moc jste si dali koncem léta práci se zazimováním.

dekorace

  • Přežilo dno a stěny bazénu bez úhony? Žádné praskliny?
  • Nerozpadly se Vám teleskopické tyče s kartáčem na konci?
  • Stačí čerpadlo s pískovou filtrací jen oprášit?
  • Máte dostatek chemických prostředků k napuštění jiskrné vody?
  • Dokoupili jste potřebné bazénové příslušenství tak, abyste mohli bez starostí načít novou sezónu?

S tím dokoupením si ale dejte pozor na novinky. Možná ještě nevíte, že existuje komplexní péče https://eshop.techneco.eu/Multi-tablety-5v1 o bazén a vodu v něm v jednom pytli!

Nemusíte dokupovat několik kusů.
Vy totiž můžete dokoupit místo několika kusů čistících a ošetřovacích prostředků pouze jeden jediný! A to je opět při začátku jedna z těch skvělých zpráv, nemyslíte? Když se porozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že mnoho firem vymýšlí taková složení svých produktů, aby si zákazník mohl pořídit 2v1, nebo 3v1.

970x250-6-1474365393.jpg

Ani bazénová chemie není pozadu!
Vy můžete pořídit místo pěti kusů jeden multifunkční produkt, a to dokonce 5v1! A to už by se mělo sakra vyplatit, co říkáte!
Víte, kolik času ušetříte studováním pěti návodů na použití? Místo pěti se tu najednou vykulil jeden jediný! Do toho musíte jít. O to víc Vám zbyde čas na vnoučata, která snad už denně telefonují, jestli jste už bazén napustili! Nemohou se dočkat. A ruku na srdce, Vy také ne. Celý rok jste je pořádně neviděli a nastupující prázdniny se jich nabažíte až, až! Za dva měsíce budete počítat dny do začátku dalšího školního roku!

voda

Ale o to nyní nejde. Nyní jde o to, abyste svůj bazén a vodu v něm řešili komplexně. A to díky multifunkčním tabletám 5v1! To se totiž vyplatí. Nakonec i finančně!

Vezměte to komplexně
Ohodnoťte příspěvek