Vezměte to komplexně

Sledujete teplotu a počasí při pravidelných předpovědích? To je v pořádku. Vždyť je taky načase! Blíží se teplé léto a Váš bazén se chvěje nedočkavostí, až sundáte plachtu, vylovíte plováky a začnete s prvotní očistou po zimě. Teď se teprve ukáže, jak moc jste si dali koncem léta práci se zazimováním.

dekorace

  • Přežilo dno a stěny bazénu bez úhony? Žádné praskliny?
  • Nerozpadly se Vám teleskopické tyče s kartáčem na konci?
  • Stačí čerpadlo s pískovou filtrací jen oprášit?
  • Máte dostatek chemických prostředků k napuštění jiskrné vody?
  • Dokoupili jste potřebné bazénové příslušenství tak, abyste mohli bez starostí načít novou sezónu?

S tím dokoupením si ale dejte pozor na novinky. Možná ještě nevíte, že existuje komplexní péče https://eshop.techneco.eu/Multi-tablety-5v1 o bazén a vodu v něm v jednom pytli!

Nemusíte dokupovat několik kusů.
Vy totiž můžete dokoupit místo několika kusů čistících a ošetřovacích prostředků pouze jeden jediný! A to je opět při začátku jedna z těch skvělých zpráv, nemyslíte? Když se porozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že mnoho firem vymýšlí taková složení svých produktů, aby si zákazník mohl pořídit 2v1, nebo 3v1.

Ani bazénová chemie není pozadu!
Vy můžete pořídit místo pěti kusů jeden multifunkční produkt, a to dokonce 5v1! A to už by se mělo sakra vyplatit, co říkáte!
Víte, kolik času ušetříte studováním pěti návodů na použití? Místo pěti se tu najednou vykulil jeden jediný! Do toho musíte jít. O to víc Vám zbyde čas na vnoučata, která snad už denně telefonují, jestli jste už bazén napustili! Nemohou se dočkat. A ruku na srdce, Vy také ne. Celý rok jste je pořádně neviděli a nastupující prázdniny se jich nabažíte až, až! Za dva měsíce budete počítat dny do začátku dalšího školního roku!

voda

Ale o to nyní nejde. Nyní jde o to, abyste svůj bazén a vodu v něm řešili komplexně. A to díky multifunkčním tabletám 5v1! To se totiž vyplatí. Nakonec i finančně!