Ženšen je přírodní lék na všechno

K Viagře sahají zoufalí muži, kteří očekávají, že jim navrátí sílu, mužnost a zejména zajistí potřebnou erekci. Svým způsobem mají pravdu, ovšem počítejte s tím, že se mohou dostavit závratě, bolesti hlavy, nevolnost a dyspeptické obtíže a dokonce rozmazané vidění či porucha vnímání barev (cyanopsie). Stojí pak takový sex za to, když se u vás vyskytne něco takového? Jaký pak budete mít pocit z milostného objetí a jak budete vnímat přirozenou sílu orgasmu? S Viagrou je to zkrátka o riziku – buď se dostaví vedlejší účinky, nebo ne.

listy Ženšenu

Známe však i jiné léčivé metody resp. prostředky, s nimiž se nedostaví ani dyspepsie, ani rozmazané vidění, ani nevolnost a bolení hlavy. Jsou přírodního původu, jsou to bylinky, kterým se přezdívá „adaptogenní rostliny“ a patří mezi ně i Korejský ženšen.

Zkuste to s Ženšenem

Možná jste již o Ženšenu, jakožto náhradě Viagry, cosi zaslechli, protože je to dnes velmi oblíbený přírodní lék, a to doslova na všechno. On to má také ve svém názvu „Všehoj ženšenový“, a že hojí vše, se můžete přesvědčit doslova na vlastní kůži. Má pozitivní vliv jak na fyzickou schránku, tak zejména na pochroumanou psychiku, kterou má dnes v nepořádku většina z nás.

kořen ženšenu

Ženšen můžete užívat v doporučeném množství prakticky nepřetržitě, nevyžaduje žádné přerušení léčby či preventivního působení, a to proto, že to není droga, jako např. rostliny s kofeinem, a že jeho léčebné účinky souvisí zejména s vyšším obsahem přirozených výživových prvků, nikoli s látkami ryze stimulačními. Jinými slovy Ženšen vám dodá živiny, z nichž si tělo vezme vše, co je pro něj potřebné, a využije je tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Náš organismus se dokáže perfektně regenerovat sám, jen mu musíme dodat ty správné prostředky. A z fastfoodové stravy nebo ze sladkostí, uzenin, alkoholu či kofeinových nápojů to určitě nebude.