Hra, která potrápí a prověří vaši logiku

V dnešní době není nic lepšího, než dopřát si odpočinek formou zážitkové aktivity, která vás dokonale rozptýlí. Jednou takovou je možnost zahrát si escape game, která je určena pro dospělé. Její dokonalé zpracování a zaměření na detaily vám nabídne zábavu, při které zapomenete na dosavadní problémy a povinnosti z vašeho zaměstnání.

Přijďte si na vlastní kůži ověřit, jak na tom stojíte s vaším logickým myšlením a taktéž, jestli umíte pracovat v kolektivu lidí při napjaté atmosféře.
barevná skládačka

Dvě hry, které jsou k dispozici

V Enigma escape se můžete setkat s 2 verzemi her, které jsou náročné na svou záhadu, kterou ukrývají. Při hře Samara se setkáte s volným pokračováním děje, který jste mohli vidět při sledování filmu Kruh. Jedná se o hororové podání hry, kdy musíte přijít na to, proč se nebezpečná kazeta šíří mezi lidmi a nechává za sebou oběti. Jestli patříte mezi fanoušky všech hororů a dobře znáte i tento, nepochybně vás děj a hádanka, která se za ním ukrývá ohromí.

Stát se ovšem můžete i tajným agentem při hře s názvem Dvojitý agent. Cílem hry je zjistit záhadné okolnosti kolem zmizení vašeho kolegy, který měl přístup k utajeným informacím. Pokuste se vyřešit to, kdo za jeho zmizením může a proč vlastně k němu došlo tím způsobem, že budete myslet jako profesionální detektiv.
dopravní značky

Každá hra má svá přísná pravidla

Tým hráčů, se kterým se do hry pustíte si můžete sestavit sami. V něm by mělo být maximálně 5 členů, ale je možné si hru zahrát i v minimálním počtu 2 hráčů. Na hru budete mít uvedený časový limit, který nesmíte překročit, jinak pro vás hra končí. K dispozici budete mít 90 minut na překonávání různých překážek, získávání indícií a hledání kódů, které vás přiblíží k vítězství.

Nemějte zábrany a přijďte s dobrou náladou a předsevzetím, že uspějete do Enigma escape, kde díky novodobé hře získáte i nezapomenutelné vzpomínky.