Když chcete pro psa větší péči

Co si budeme povídat, práce je hodně a času málo, anebo někdy už nám prostě nezbývá dostatek sil na péči o našeho mazlíčka. I na tento problém je myšleno a jsou k dispozici služby které zajistí péči o našeho psího kamaráda.

štěně beagla
Venčení a hlídání psů

Skvělou možností, kdy se pejskovi nemůžeme osobně věnovat je pověřit tím někoho jiného. Obrátit se můžeme na službu určenou pejskům, a to je jejich venčení a hlídání. Psí chůva, jak se také říká lidem, kteří zajistí skvělou péči o vašeho pejska je nutné před samotným hlídáním nebo venčením upozornit na informace kterou je nutné znát. Tím je nejen zdravotní péče a případné braní léků ale také to, zda pejsek třeba nemá rád cyklisty, děti nebo má nějaký rituál který je nutné při venčení dodržet. Pokud nechcete zajistit svému chlupatému příteli hlídání doma můžeme využít i to že pejsek bude hlídán na jiném místě, třeba u psí chůvy doma.

Nabídku hlídání můžeme využít i pravidelně kdy třeba plánujete zůstat v práci dlouho do noci, nebo jste nemocní a necítíte se dobře. Pejskem ocení možnost proběhnout se venku nebo si pohrát a vy se nebudete cítit provinile že jste neměli možnost se svému mazlíčkovi dostatečně věnovat.

Nemusíte se bát

První kontakt se psí chůvou by měl být spíše seznamovací, aby bylo jasné že pejskovi chůva sedne. Samozřejmostí by mělo být hlídání ošetřeno smlouvou. Pro pejska se může celý proces stát ve své podstatě dobrodružstvím, které ho bude bavit.

zarostlý jorkšír
Hotel pro psy

Někdy potřebujeme odcestovat někam dále a nemůžeme si vzít pejska s sebou. Řešení je celkem jednoduché, a to že svěříte svého čtyřnohého přítele do péče hotelu pro psy. Můžete pak s klidem odjet třeba na 14 dní a nebát se, protože budete vědět že je o pejska dobře postaráno. Nabídkami se to na internetu jen hemží, a tak už je jen zcela ve vašich rukou, zda jich využijete.